Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ održat će Početnu konferenciju u sklopu projekta „Zadovoljni“ 13. srpnja 2018. godine s početkom u 13:30 sati u Kninu, u prostoru Poludnevnog boravka Udruge, Suronjina 14.

Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ projekt provodi u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područni ured Šibenik, Centrom za socijalnu skrb Knin i Udrugom matice umirovljenika grada Knina.

Svrha Početne konferencije je široj javnosti predstaviti ciljeve i aktivnosti projekta putem kojeg će nositelj projekta u suradnji s partnerima omogućiti zapošljavanje žena pripadnica ciljne skupine koje će pružati usluge potpore i podrške starijim i nemoćnim osobama s područja grada Knina i okolice.

Čast nam je pozvati Vas da svojim dolaskom uveličate predstavljanje našeg projekta.

Napomena: molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na mail: uisbknin@gmail.com ili kontakt telefon:  095/ 407 – 1294 do 12. srpnja 2018. godine.

sv-bartolomej-ESF-Zazeli