Udruga mladih „Mladi u Europskoj Uniji“ i njihov partner Razvojna agencija Šibensko – kninske županije provode projekt pod nazivom „Znanjem za budućnost“. Kroz osposobljavanje i osnaživanje mekih vještina marginaliziranih osoba (dugotrajno nezaposlenih osoba) koje projekt nudi žele utjecati na njihovo lakše zaposlenje i veću konkurentnost na tržištu rada. Projekt je krenuo s provedbom u devetom mjesecu 2018., dok je ukupno trajanje projekta 24 mjeseca. U tom periodu se vrše osposobljavanja za mjesta „Voditelja/ice pripreme i provedbe EU projekata“ te „Specijalista digitalnog marketinga“. Osim njih provode se i razno razne radionice mekih vještina u kojem se polaznike ući o komunikacijskim strategijama koje bi im trebali pomoći u budućem zaposlenju. Za osposobljavanja je ostalo još devet mjesta te ovim putem pozivamo sve zainteresirane da nam se jave za sudjelovanje.

Prijave primamo na: mail info@mladi-eu.hr

Ili na broj +385989555029, Maja Šintić, stručna suradnica na projektu

Mladi u EU

Razvojna ustanova

Lenta