Udruga mladih „Mladi u Europskoj Uniji“ s partnerima „Razvojnom agencijom Šibensko – Kninske županije“ provodi projekt „Znanjem za budućnost“ čiji je cilj osposobiti dugotrajno nezaposlene osobe (mlade osobe do 30 koji su nezaposleni više od 6 mjeseci, i starije od 30 koji su nezaposleni više od 12 mjeseci) da konkuriraju na tržištu rada. Ciljna skupina projekta je 20 nezaposlenih osoba s područja Šibensko – Kninske županije. Ostalo je još devet mjesta te ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se jave na mail ili na jedan od brojeva na kraju ovog teksta. Projekt će se provoditi 24 mjeseca te će se kroz njega vršiti osposobljavanje za mjesto „Voditelja/ice pripreme i provedbe EU projekata“ te „Specijalista digitalnog marketinga“. Osim navedenih osposobljavanja u sklopu projekta se također provode radionice mekih vještina „Unaprijedi se!“, „Vještina komuniciranja“ te „Kreativiraj se“ u kojima se uče različite komunikacijske strategije kojima će polaznici poboljšati svoju svakodnevnu komunikaciju.

Prijave primamo na: mail info@mladi-eu.hr

Ili na broj +385989555029, Maja Šintić, stručna suradnica na projektu

Mladi u EU

Razvojna ustanovaLenta