Gradsko društvo Crvenog križa Šibenik održati će Okrugli stol u sklopu projekta „Mislimo na njih“, dana 31. siječnja 2019. godine s početkom u 10:00 sati u prostorijama CISOK-a (Stjepana Radića 54, Šibenik).

Projekt „Mislimo na njih“, Gradsko društvo Crvenog križa Šibenik provodi u partnerstvu sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područni ured Šibenik i Centrom za socijalnu skrb Šibenik.

Svrha Okruglog stola je potaknuti lokalne organizacije civilnog društva na provedbu sličnih projekata i pružanja usluga pomoći starijim osobama, iznošenje informacija o projektu, stečena iskustva i primjere dobre prakse.

Čast nam je pozvati Vas da svojim dolaskom uveličate Okrugli stol.

 

Napomena: Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: crveni-kriz-sibenik@si.t-com.hr ili na kontak telefon: 022/ 219 – 258.

 

Mislimo na njih