Udruga mladih „Mladi u EU” organizira besplatnu radionicu za mlade: „Zajedno do posla”

Udruga mladih „Mladi u EU” organizira radionicu „Zajedno do posla” koja će se održati tijekom mjeseca prosinca 2014. godine.

Radionica je namijenjena svim mladima u dobi od 18 do 30 godina sa područja grada Šibenika.

Sudionike radionice će upoznati kako napisati i pripremiti kvalitetan životopis, informirati ih i educirati o društveno/socijalnom poduzetništvu, programima i potporama za mlade poduzetnike.

Radionica „Zajedno do posla” je jedna od brojnih aktivnosti udruge „Mladi u EU” koje provodi u sklopu jednogodišnjeg projekta Klub mladih „ENTER” u suradnji sa Šibenskom udrugom mladih. Cilj projekta je uz kvalitetan sadržaj i aktivnosti mladima omogućiti prostor za kreativno izražavanje te realizaciju vlastitih ideja.

Projekt Klub mladih ”ENTER” financira Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Ukoliko si zainteresiran/na za sudjelovanje na radionici „Zajedno do posla” ispuni prijavni obrazac te ga pošalji na email Udruge info@mladi-eu.hr do 15.12.2014. godine.

Prijavnica

K.M. ENTER