U prostoru Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“, Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“,održati će 25.02.2016. godine s početkom u 18 sati, predavanje pod nazivom „Pokreni se, samozaposli se“.

poslovna-ideja

Navedeno predavanje održava se u sklopu projekta „Iskoristi svoju kreativnost“, koji Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u suradnji s Udrugom „Ardura“ iz Šibenika, a financira ga Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Predavanje „Pokreni se, samozaposli se“ ima za cilj mladim ljudima pružiti informacije o mogućnostima samozapošljavanja.

Predavanje je tematski podijeljeno tako da obuhvati pojmove „radni odnos“ i „(samo)zapošljavanje“, te kroz primjere dobre prakse uputi mlade u pakete i mjere koje kao poticaj na samozapošljavanje nudi HZZ.

Predavanje će održati Martin Mrša i Vinko Livaković, djelatnici Udruge mladih „Mladi u EU“.