Projekt „Zadovoljni“ Udruga osoba s invaliditetom provodi u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, područni ured Šibenik, Centrom za socijalnu skrb Knin, te udrugom umirovljenika grada Knina.

U sklopu ovog projekta 25 žena brine o krajnjim korisnicima kojima je ovakva pomoć izuzetno potrebna. Opis poslova koje zaposlene žene obavljaju su: Pomoć u dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština, pomoć u pripremi obroka u kućanstvima korisnika, pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova korisnika, pomoć pri oblačenju, svlačenju i održavanju osobne higijene korisnika, pomoć u socijalnoj integraciji, posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, namirnica, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.), pružanje podrške korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo, pratnja i pomoć u raznim društvenim aktivnostima.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 4.104.500,80 i u cijelosti je financiran iz EU.

Sv-Bartolomej-memorandum-Zadovoljni-PRAVI