U Biskupiji dana 19.10. 2021. u održan je 3. partnerski sastanak u  sklopu projekta „Društveno-kulturni centar Biskupija. Na sastanku je voditelj projekta izvijestio o tijeku projekta i predviđenim aktivnostima za naredno razdoblje kao i o promijeni projektnog tima. S obzirom na iskustvo koje imamo u provedbi projekta i prema afinitetima korisnika odlučili smo neke od radionica prenamijeniti, odnosno uvesti radionice za koje ima interesa. Tako smo odlučili uvesti radionice stranih jezika i informatičke radionice za odrasle.  Prezentirali smo  ostvarene pokazatelje, te što nam još ostaje za ispuniti. Prezentirali plan i program provedbe aktivnosti ukoliko se bude moralo s nekim aktivnostima krenuti online. Sastanak je protekao u ugodnom raspoloženju.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge za obrazovanje i znanost „Scientia populo“ Knin.