Pozivaju  se svi zainteresirani na otvaranje turističkih info kioska i edukativno-interpretativne staze “Krčić  koje će se održati dana 26. veljače 2016.( petak) u 11:00 sati na glavnom gradskom trgu Ante Starčevića u Kninu.

 1343905884000_krka-falls04_-1

Svečanost otvaranja započeti će na glavnom gradskom trgu u Kninu u 11:00 sati, kratkim uvodnim govorom predstavnika Udruge „Krka Knin“, gradonačelnika Grada Knina, Šibensko-kninske županije i Udruge „Sunce“ iz Splita. Nakon otvaranja kioska, zainteresirani sudionici će moći obići i dio edukativno-interpretativne staze „Krčić“ i sudjelovati u njenom otvaranju .

Svečanost otvaranje će biti i prilika za prezentaciju brošure „Budi prirodan-budi aktivan“ kojom se promoviraju zaštićena i Natura 2000 područja kao destinacije aktivnog turizma.
Po otvaranju info kioska i edukativne staze biti će organizirana zakuska u Ekološko-informativnom centru Krka, Drniška 2b,.

Svoj dolazak potvrdite čim prije na neki od kontakata navedenih u pozivu. Više o pozivu pogledajte Ovdje.