Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ Knin u suradnji s Udrugom slijepih Šibensko-kninske županije i Centrom za socijalnu skrb Knin provodi projekt „Za bolje i sigurnije sutra“. Trenutno traju osposobljavanja za 6 Vrtlara i 18 Njegovateljica kojima je ovo idealna prilika za lakše zaposlenje te veću konkurentnost na tržištu rada. Uz programe osposobljavanja provode se i radionice koje su usmjerene jačanju mekih vještina. Projekt je sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali. Pogledajte kako se polaznici pripremaju i uče uz ugodnu atmosferu.

Za bolje i sigurnije sutra - NjegovateljiceZa bolje i sigurnije sutra - Njegovateljice 2

Za bolje i sigurnije sutra - VrtlariZa bolje i sigurnije sutra - Vrtlari 2

Sv.-Bartolomej-Za-bolje-i-sigurnije-sutra