Scientia populo organizirala je radionicu “Vještine komuniciranja” i “Kreativiraj se”u sklopu projekta “Osposobljavanjem za bolje sutra”
Na radionici „Vještina komuniciranja“ sudionici su upoznati sa značajem odgovornosti, samostalnosti i proaktivnosti, prilagođavanjem timskom radu te im prezentirano koje su to menadžerske, specifične i komunikacijske vještine. Također, nastojali smo ih potaknuti da problemima pristupaju konstruktivno, imaju pozitivan stav te izgrade suosjećanje i samopouzdanje. Radionica je uključivala teoretsku obuku o unaprjeđenju usluga povezanih s pristupom tržištu rada i socijalnim uključivanjem pripadnika ciljane skupine projekta koje će u budućnosti biti potkrijepljene kreativnim radionicama.

Radionica SP Radionica SP 3 Radionica SP 2

Scientia populo Osposobljavanjem za bolje sutra