Dana 03.08.2020. u Kninu, u dvorani studentskog doma (Knin, Ul. Kralja Petra Krešimira IV br. 22), održana je završna konferencija projekta „Učimo danas za bolje sutra“. Projekt „Učimo danas za bolje sutra“ provodi ekološka udruga „Krka“ Knin u partnerstvu s Gradom Kninom. Projekt je sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“

Svrha završne konferencije bila je široj javnosti predstaviti ciljeve, aktivnosti i ostvarene rezultate projekta. Nakon prezentacije druženje se nastavilo uz prigodni domjenak.

Ucimo danas - ZKucimo danas - ZK2

Vrijednost projekta „Učimo danas za bolje sutra“ je 818.166,00 kuna te je financiran iz Europskog socijalnog fonda u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020. Projekt provodi Ekološka udruga „Krka“ Knin u partnerstvu s Gradom Kninom

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost ekološke udruge „Krka“ Knin.

KrkaGrad KninLenta