Održana radionica „Zajedno do posla”

Aug 14, 2015 Administrator Novosti

Dana 11.08. Udruga mladih „Mladi u EU” održala je petu radionicu pod nazivom „Zajedno do posla”. Radionica se održala u u prostoru Narančaste zgrade u Šibeniku s početkom u 10,00 sati.

Na radionici je sudjelovalo 7 mladih osoba u dobi od 18 do 30 godina sa područja grada Šibenika.

Radionicu „Zajedno do posla” su vodili predstavnici Udruge mladih „Mladi u EU” Vinko Livaković i Martin Mrša. Na radionici se govorilo o pravilnom pisanju životopisa pri apliciranju na posao te o primjerenom ponašanju prvog radnog dana na na (novom) radnom mjestu.

Radionica „Zajedno do posla„ je jedna od brojnih aktivnosti udruge „Mladi u EU” koja se provodi u sklopu jednogodišnjeg projekta Klub mladih „ENTER” u suradnji sa Šibenskom udrugom mladih.

Lost your password?