U sklopu projekta „Za bolje i sigurnije skupa“ čiji je nositelj Udruga osoba s invaliditetom Sveti Bartolomej održana je dvodnevna radionica „Vještina komuniciranja“. Na radionici sudionici su upoznati sa značajem odgovornosti, samostalnosti, proaktivnosti, prilagođavanjem timskom radu te im je prezentirano koje su to menadžerske, specifične i komunikacijske vještine. Također, nastojalo ih se potaknuti da problemima pristupaju konstruktivno, imaju pozitivan stav te izgrade suosjećanje i samopouzdanje. Radionica je uključivala teoretsku obuku o unaprjeđenju usluga povezanih s pristupom  tržištu rada i socijalnim uključivanjem pripadnika ciljane skupine projekta koje je bilo potkrijepljeno kreativnim radionicama.

 

Više o projektu možete saznati na stranicama Udruge.

Sv. Bartolomej - Za bolje i sigurnije sutra