Kroz radionicu „Unaprijedi se“ (u sklopu projekta „Osposobljavanjem za bolje sutra“, Udruge za obrazovanje i znanost „Scientia populo”), koja je održana u Kninu, 14. i 15. veljače 2019., sudionici su upoznati s tehnikama i alatima pomoću kojih mogu povećati poslovnu i radnu produktivnost. Na interaktivan način prezentirane su im teme odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti, važnosti suosjećanja i opraštanja te nošenja sa stresnim situacijama. Sudionici su upoznati i sa vještinama koje se vežu uz poslovno okruženje (menadžerske, komunikacijske i specifične vještine), a naglašena je i važnost samopouzdanja i fleksibilnosti na radnom mjestu te važnost dobre organizacije kao preduvjeta za ostvarivanje poslovnih ciljeva.

Više o projektu možete saznati putem e – mail adrese info@scientiapopulo.hr 

IMG_0021 IMG_0022

Scientia populo Osposobljavanjem za bolje sutra