U razdoblju od 03.12. – 06.12.2018. godine održana je radionica „Razvoj znanja i vještina za socijalno uključivanje“ u svrhu jačanja kapaciteta stručnjaka koji rade s nezaposlenim marginaliziranim osobama. Radionica je uključivala teoretsku obuku o unaprjeđenju usluga povezanih s pristupom tržištu rada i socijalnim uključivanjem pripadnika ciljane skupine projekta koje je bilo potkrijepljeno kreativnim radionicama, a obuhvaćalo je 15 cjelina : odgovornost, timski rad, proaktivnost, samostalnost, pozitivan stav, suosjećanje, opraštanje, menadžerske vještine, stres, specifične vještine, komunikacijske vještine, suočavanje s vlastitim strahovima, dobra organizacija, samopouzdanje i fleksibilnost.

više o projektu možete saznati putem e – mail nfo@scientiapopulo.hr

Scientia populo Osposobljavanjem za bolje sutra