logo1

U sklopu projekta „Mislimo na njih“, čiji je nositelj Gradsko društvo Crvenog križa Šibenik 12. i 13. rujna 2018. godine održana je radionica za zaposlene žene „Kvalitetna provedba“. Cilj radionice bio je upoznati žene s njihovim pravima i obvezama, te kako na jednostavan i siguran način osigurati provedbu projekta. Žene su educirane prema sljedećim edukacijskim područjima:

  1. način prikupljanja dokumentacije krajnjih korisnika,
  2. vođenja dnevnika rada,
  3. pravila vidljivosti i druge aktivnosti,
  4. rad s krajnjim korisnicima.

Najveći naglasak zaposlenim ženama stavljen je na rad s krajnjim krosinicima, jer su to starije i nemoćne osobe koje imaju različite poteškoće i teško prihvaćaju nepoznate ljude. Ukazivanjem na potrebe krajnjih korisnika, kao i načine pristupa zaposlene žene su stekle dodatno znanje i vještine za rad sa starijim i nemoćnim osobama.