U Kninu je od 19.03. – 22.03.. održana radionica „Kvalitetna provedba“ u sklopu projekta „Podrškom do zajedništva“ koju provodi Udruga za obrazovanje i znanost „Scientia populo“ Knin. Cilj radionice je bio dodatno educirati sudionike o tome kako poboljšati kvalitetu života krajnjih korisnika tj. starijih osoba kojima je pomoć prijeko potrebna, edukacija polaznika o načinima rada sa krajnjim korisnicima, prevencija nasilja i prevare nad starijim osobama. Ovom su radionicom sudionici dobili dodatna znanja i vještine kojima bi konkurirali na tržištu. Podsjetimo, cilj ovog projekta je kroz radne aktivnosti žena povećati i kvalitetu života krajnjih korisnika, odnosno starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju. Samim time bi se stvorili bolji uvjeti života u njihovim domaćinstvima, smanjila bi se zanemarenost, usamljenost, izolacija te socijalna isključenost.

 

 

Nositelj ovog projekta je Udruga za obrazovanje i znanost „Scientia populo“

Sccientia-populo-Knin

Partneri na projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje,

hzz

te Centar za socijalnu skrb Knin.

Centar-za-socijalnu-skrb-Knin