U Kninu je 19. i 20.12.2019.,u prostorijama Udruge osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“, održana dvodnevna radionica „Kreativiraj se“, u sklopu projekta „Za bolje i sigurnije sutra“. Radionica je bila namijenjena nezaposlenim osobama koje želimo što je moguće više motivirati i osnažiti kako bi aktivno participirali na tržištu rada.

Radionica je koncipirana na način da potakne sudionike na kreativna pristup poslovnim zadacima te da im na praktičnim primjerima da uvid u važnost kreativnog razmišljanja.

Radionicom su obuhvaćena sljedeća tematska područja:

• Moć navike,
  • Znanje i interes,
  • Spremnost na pogrešku,
  • Utjecaj okoline,
  • Unutarnja svjesnost,
  • Inovativnost,
  • Tehnike kreativnosti.

Voditelji radionice, koja je protekla u ugodnoj atmosferi i pozitivnom ozračju, bili su Martin Mrša i Vinko Livaković.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost udruge osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ Knin

Za bolje i sigurnije sutra 1

Za bolje i sigurnije sutra 2