U Šibeniku je 9. i 10. srpnja u prostorijama „Narančaste zgrade“, održana dvodnevna radionica „Kreativiraj se“, u sklopu projekta „Za bolje i sigurnije sutra“, kojeg udruga osoba s invaliditetom “Sveti Bartolomej” provodi u suradnji s Udrugom slijepih Šibensko-Kninske županije i Centrom za socijalnu skrb Knin. Na radionici su sudjelovale nezaposlene osobe koje su motivirane i osnažene kako bi što aktivnije sudjelovale na tržištu rada.

Radionica je koncipirana na način da potakne sudionike na kreativan pristup poslovnim zadacima te da im na praktičnim primjerima da uvid u važnost kreativnog razmišljanja.

Radionicom su obuhvaćena tematska područja: moć navike, znanje i interes, spremnost na pogrešku, utjecaj okoline, unutarnja svjesnost, inovativnost i tehnike kreativnosti.

Voditelji radionice, koja je protekla u ugodnoj atmosferi i pozitivnom ozračju, bili su Martin Mrša i Vinko Livaković.

Sv.-Bartolomej-Za-bolje-i-sigurnije-sutra