U sklopu projekta „Učimo danas za bolje sutra“ 9.7.2019. i 10.7.2019. održana je radionica mekih vještina „Izrazi se“ na kojoj su obrađena sljedeća tematska područja:

– Kako izraditi odličan životopis

– Kako izraditi Motivacijsko pismo

– Što će me pitati na razgovoru za posao

– Kako primiti konstruktivnu kritiku

– Govor tijela

– Pisana komunikacija u uredskom poslovanju

– Mail na koji će biti uzvraćen odgovor

– Odnos prema kolegama i šefu

Sve radionice mekih vještina namijenjenu su pripadnicima marginaliziranih skupina (dugotrajno nezaposlene osobe – mladi do 29 godina nezaposleni iznad 6 mjeseci i osobe starije od 30 godina nezaposlene iznad 12 mjeseci, osobe romske nacionalne manjine, osobe s invaliditetom, beskućnici, liječeni ovisnici o drogama, žrtve obiteljskog nasilja, azilanti, migranti, mlade osobe bez odgovarajuće roditeljske skrbi, mlade osobe nakon izlaska iz alternativne skrbi i nezaposlene osobe korisnici prava na zajamčenu minimalnu naknadu).

Ucimo danas za bolje sutra

Ovim putem pozivamo sve pripadnike marginaliziranih skupina da se jave na kontakte ekološke udruge „Krka“ Knin ukoliko žele sudjelovati na programima osposobljavanja Proizvođač/ica rakije i drugih domaćih aromatiziranih pića ili Povrćar/ica ili radionicama mekih vještina („Budi Svoj“, „Budi kreativan“ ili „Izrazi se“). Kontakti su: 022 664 608 ili 095 253 0211 ili dimitrije.dujmovic@gmail.com ili ekoloska.udruga.krka@si.t-com.hr .

Projekt provodi ekološka udruga „Krka“ Knin u partnerstvu s Gradom Kninom. Vrijednost projekta je 818.166,00 kuna te je u potpunosti financiran iz Europskog socijalnog fonda.

Krka

Grad Knin

Lenta