Početna konferencija u sklopu projekta „Pomozi mi danas za bolje sutra“ održana je u prostorijama dnevnog boravka Udruge mladih „Mladi u Europskoj Uniji“ u „Narančastoj zgradi“ (Prilaz tvornici 41) 19.04.2019. godine u Šibeniku. Navedeno događanje organizirano je u sklopu projekta „Pomozi mi danas za bolje sutra“, koji udruga mladih „Mladi u Europskoj Uniji“ provodi u partnerstvu s Udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina.

Svrha početne konferencije bila je široj javnosti predstaviti ciljeve i aktivnosti projekta putem kojega je predviđeno osiguravanje usluge osobne asistencije osoba s invaliditetom koje nisu u mogućnosti samostalno obavljati svakodnevne zadatke. Provedbom projekta usluge osobne asistencije biti će pružene 8 korisnika. Projekt se financira iz Europskog socijalnog fonda.

Pomozi mi danas za bolje sutra - Memorandum

Pomozi mi danas za bolje sutra - Memorandum 2