U sklopu projekta „Podrškom do zajedništva“ (nositelj projekta je Udruga za obrazovanje i znanost „Scientia populo”) , 15.02.2019. u Kninu, u prostorijama Kninskog muzeja – Kninske tvrđave održana je Početna konferencija. Ovim putem javnosti su izneseni opći podaci o projektu, sažeto je izloženo što se projektom želi postići i koji su benefiti za društvenu zajednicu. Definirano je kako će projektom biti obuhvaćena ciljana skupina a kako krajnji korisnici. Prezentirani su i elementi projekta te je objašnjeno koje aktivnosti obuhvaća svaki od elemenata.

Cilj projekta kroz radne aktivnosti žena povećati kvalitetu života krajnjih korisnika, odnosno starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju. Pružanjem pomoći i podrške istima bi se omogućilo da ostanu u svojim domovima, odnosno spriječila bi se prerana institucionalizacija te bi im se promijenio dosadašnji način života.

IMG_0017 IMG_0019 IMG_0020

 

Nostielj projekta:

Sccientia populo Knin

 

Partneri na projektu:

Centar za socijalnu skrb Kninhzz

 

Projekt je sufinanciran sredstvima:

Ministarstvo radaLenta