U prostoru Dnevnog boravka u „Narančastoj zgradi“ dana 23.03.2016. godine s početkom u 17 sati održana je društvena večer za mlade.

Nekolicina mladih koja je uspjela doći po lošem vremenu se grijala igrajući „Čovječe, ne ljuti se“ , društvenu igru koju znaju svi naraštaji. Igranje je trajalo satima ali mladi nisu odustajali. Htjeli su doznati pobjednika.

 I dok su neki svoju energiju usmjerili kako bi što prije svoje pijune smjestili u kućice, drugi su se usmjerili na protivnika i nastojali da ga na tom putu zaustave. No kako se ne ljutiti kad vas pojedu korak do kućice?  Upravo takve reakcije  donijele su najviše zabave i smijeha.

Društvena večer je organizirana u sklopu provedbe programa Klub mladih „ENTER“ , kojeg Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u partnerstvu sa Šibenskom udrugom mladih i Gradom Šibenikom.