Projektni tim projekta “Zadovoljni” redovito prati provedbu programa. Voditeljica projekta Katica Marušić ističe zadovojstvo radnim tempom zaposlenih žena i njihovom suradnjom s korisnicima. Korisnici, pak, naglašavaju kako im je život uz ove žene postao značajno lakši i imaju manje briga.

Žene se pripremaju i za obuku za njegovateljicu i pomoćnu kuharicu. Njihov zanemareni status kvalitetne radne snage pokušat će se poboljšati i unaprijediti ovim programom. Kažu kako se napokon osjećaju kao u vrijeme mladosti kada su ih cijenili kao radnice i zbog toga s oduševljenjem i smijehom idu svaki dan na posao. Ništa im nije teško, čak štoviše, vrlo rado odvoje ponekad svoje slobodno vrijeme za popiti kavu sas svojim korisnicima i udijeliti im pokoju toplu riječ ohrabrenja. Svaki mjesec sa sobom ponesu i paket potrepština korisnicima, što rasterećuje ograničen umirovljenički budžet korisnika.

Za više informacija o projektu možete kontaktirati:

UDRUGA OSOBA S INVALIDITETOM SVETI BARTOLOMEJ,

4. Gardijske Brigade,

22300 Knin,

br. telefona: +385 22 – 663 – 312

E – mail: uosisbknin@gmail.com

bartolomej-zazeli

Lenta