Projekt „Pomozimo danas za bolje sutra“ Ekološka udruga „Krka“ Knin provodi u partnerstvu  s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje i Centrom za socijalnu skrb Šibenik.

Očekivani rezultati ovog projekta su:

• 5 žena ciljne skupine završilo osposobljavanje (njegovateljica starijih i nemoćnih osoba te osposobljavanje za jednostavne poslove kuharice)
  • zaposleno 5 žena ciljne skupine na razdoblje od 24 mjeseca i 3 člana projektnog tima.
  • pružena kontinuirana usluga za 25 krajnjih korisnika (starijih i nemoćnih osoba) u razdoblju od 24 mjeseca
  • provedeno 96 kontrola krajnjih korisnika na terenu od strane projektnog tima
  • provedena stručna edukacija ”Kvalitetna usluga” za zaposlene

Projekt se financira iz Europskog socijalnog fonda. Predviđeno trajanje projekta je 30 mjeseci, a ukupna vrijednost projekta iznosi 1.676.076,92 kn.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost ekološke udruga „Krka“ Knin

Pomozimo danas za bolje sutra - memorandum