Objavljujemo radnu verziju lokalnog programa za mlade koji se danas stavlja na javnu raspravu

29.6.2015. u GK “Juraj Šižgorić” predstavljeni su lokalni program za mlade grada Šibenika i rezultati ispitivanja potreba mladih na području grada. Rezultati su to projekta “Lokalni program djelovanja za mlade grada Šibenika” koji je financiralo Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Projekt se izvodi od listopada 2014., a osim objave lokalnog programa, na javni uvid i raspravu stavlja se taj program te je završna aktivnost projekta njegovo izglasavanje na Gradskom vijeću u srpnju.

Lokalni program moguće je preuzeti na sljedećem linku:

https://drive.google.com/file/d/0BwyglTU4lY3XWVFXaVFPQzZHd3M/view?usp=sharing

Na stranicama Grada Šibenika – www.sibenik.hr saznajte sve o načinu uključivanja u javnu raspravu o lokalnog programu djelovanja za mlade za razdoblje od 2015.-2017.

– See more at: http://sibenskaudrugamladih.hr/?tip=clanak&id=55&title=objava-lokalnog-programa-za-mlade#sthash.bdbpGccz.dpuf