Svakog PONEDJELJKA od 17.30 do 19.00 sati održavati će se Filozofski cafe Biskupija: razgovaramo o filozofskim temama na drugačiji način. Sudionici ne moraju imati predznanje iz filozofije. Dovoljno je samo njegovati kulturu dijaloga i podijeliti mišljenje s drugim građanima. Do sad smo razgovarali o kulturi, kiču, otuđenosti, Bogu, religijama, problemima suvremenog života, a iduća tema koju su sami sudionici odredili je SREĆA.

Kako je definiramo i što je za nas sreća, je li ona individualna ili kolektivna te postoji li uopće, neka su od pitanja koje ćemo razmotriti zajednički uz kavu/čaj/sok u centru. Kreativne radionice, vrtlarenje, kuhanje i bojanje pisanica.

U programima mogu sudjelovati stanovnici Biskupije, Knina, i okolnih općina.

Svi programi su besplatni za sudionike.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge za obrazovanje i znanost „Scientia populo“ Knin.