Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti  objavljuje mogućnost prijavljivanja za stipendiju studentima iz Republike Hrvatske u akademskoj godini 2016./2017. na bilo kojoj školi ili odjelu Harvardskoga sveučilišta.

Harvard

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti kao institucija ovlaštena za predlaganje kandidata za dodjeljivanje stipendije iz Fonda “Zlatko i Joyce Baloković Scholarship Fund” za poslijediplomski studij na Harvardskom sveučilištu objavljuje mogućnost prijavljivanja za stipendiju studentima iz Republike Hrvatske u akademskoj godini 2016./2017. na bilo kojoj školi ili odjelu Harvardskoga sveučilišta.

Zainteresirani kandidati se pozivaju da podnesu molbu Upravi HAZU, a zatim nadležni organ Harvardskoga sveučilišta povrđuje kandidate, dozvoljava upis i određuje visinu stipendije.

Natječaj je otvoren do 19. veljače 2016., a dodatne informacije se mogu dobiti e-mailom:jdukic@hazu.hr ili na telefon 01 4895 142.

Više informacija potražite ovdje.