Udruga Scientia populo raspisala je natječaj za radni odnos na određeno Radnica za pomoć u kući. Radni odnos će trajati 24 mjeseca, opis posla je Radnica za potporu i podršku osobama starije životne dobi u nepovoljnom položaju u sklopu projekta „Zaželi“. natječaj traje do 23.1.2019.

Uvjeti

Zamolba treba sadržavati:
– životopis
– uvjerenje o završenom obrazovanju
– potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (datum izdavanja nakon objave javnog poziva)
– preslika osobne iskaznice
– potvrda o pripadnosti posebnoj skupini

Kandidati moraju ispunjavati uvjete za prijam u radni odnos, a to su:
– punoljetnost
– hrvatsko državljanstvo
– najviše završena srednja škola
– vode se u evidenciji nezaposlenih HZZ-a, s posebnim naglaskom na: starije od 50 godina, žene s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilantice, mlade žene koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu) i udomiteljskih obitelji, odgojnih zavoda i sl., liječene ovisnice o drogama, povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci, pripadnice romske nacionalne manjine; beskućnice; samohrane majke; osobe koje imaju iskustva na obavljanju sličnih poslova

Podnositeljice su dužne u prijavi naznačiti kojoj skupini pripadaju, te priložiti odgovarajuću potvrdu npr. žene s invaliditetom: Rješenje o invaliditetu.

Stručna sprema: NKV, KV, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola: B

Što nudimo

Rad na određeno (24 mjeseci).

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije: OstaloSkrb (o djeci, starijima…)

Županija rada: Šibensko-kninska

Nostielj projekta:

 

Sccientia populo Knin

 

 

 

 

 

 

Partneri na projektu:

 

Centar za socijalnu skrb Kninhzz

 

 

 

 

 

 

Projekt je sufinanciran sredstvima:

Ministarstvo radaLenta