U sklopu projekta „Pomozimo danas za bolje sutra“ Ekološka udruga „Krka“ Knin raspisala je dva natječaja za ukupno 5 radnih mjesta. Traže se radnice za potporu i podršku osobama starije životne dobi u nepovoljnom položaju. Mjesto rada su Općina Bilice (3 radnice) i Grad Šibenik na području Dubrave (2 radnice). Više o natječajima koji vrijede do 19.10.2018. možete pročitati na stranicama hrvatskog zavoda za zapošljavanje na sljedećoj poveznici:

 https://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx 

(u tražilicu ukucajte KNIN)

Projekt „Pomozimo danas za bolje sutra“  provodi Ekološka udruga „Krka“ Knin u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područni ured Šibenik i Centrom za socijalnu skrb Šibenik. Projekt je sufinanciran  sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu programa „Zaželi“ – program zapošljavanja žena.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog teksta isključiva je odgovornost Ekološke udruge “Krka” Knin

Za više informacija o projektu:

Voditeljica projekta: Inga Kukolj

Konktakt br.: 022/664 – 608

Kontakt e-mail: ekoloska.udruga.krka@si.t-com.hr

220px-Coat_of_arms_of_Croatia.svg hzz Krkazazeli