Nemojte propustiti ovu priliku! Pridružite se kolegama studentima iz drugih SIA zemalja – Austrije, Češke, Grčke, Makedonije, Rumunjske, Rusije, Slovačke, Srbije i Švicarske.

Učite, umrežite se, inspirirajte, kreirajte i stvarajte bolji svijet!

Social Impact Award najveće je europsko studentsko natjecanje u području društvenog poduzetništva, koje od svog početka 2009.g. ima cilj promicati društveno poduzetništvo među studentskom populacijom.

Program se sastoji od tri dijela:
1) EDUKACIJA – besplatne radionice koje vode od osnova društvenog poduzetništva, do razvoja ideja, kreiranja poslovnog modela te poslovnog plana

2) FINANCIJSKA PODRŠKA najboljim projektima

3) INKUBACIJA pobjednika – podrška i savjetovanje tijekom ljetnih mjeseci, neograničeno članstvo u coworking prostoru Impact Hub Zagreb te dvije internacionalne konferencije pobjednika iz svih SIA zemalja

Edukativne radionice pružaju kvalitetan sadržaj koji sudionicima prenose kompetentni voditelji te su besplatne za sve sudionike.

Sudjelovanje na radionicama vas ne obavezuje na prijavu ideje. Međutim, pozivamo vas da prihvatite izazov te se prijavite jer ne morate pisati dugački poslovni plan i izrađivati detaljne analize! Više informacija o radionicama i njihovim voditeljima možete pronaći u odjeljku RADIONICE!

U slučaju da se odmah želite priključiti natjecanju sa svojom idejom/projektom, ne trebate čekati – samo kliknite na link

http://socialimpactaward.hr/prijava-za-natjecanje  i popuni on-line prijavnicu.

Krajnji rok za prijavu je 22. travnja.

 

images