Mreža mladih Hrvatske i Volonterski centar Zagreb organiziraju seriju treninga o radu s mladima i radu s volonterima te vas ovim putem pozivamo da se prijavite.

Programi treninga osmišljeni su u suradnji s vodećim stručnjacima i praktičarima iz Hrvatske i regije u područjima rada s mladima (youth work) i menadžmenta volontera, a treninge će voditi iskusni treneri s dugogodišnjom praksom osposobljavanja menadžera volontera i osoba koje rade s mladima (youth workers).

Edukacijski ciklus se sastoji od četiri treninga – po dva u svakom području. Prvi trening u svakom od područja traje 5 dana i uvodnoga je karaktera. Omogućuje polaznicima da steknu široki uvid u rad s mladima i menadžment volontera. Drugi trening traje 3 dana, usko je tematski usmjeren te je zamišljen kao nadogradnja na prethodno stečena znanja i vještine.

Do više informacija o treninzima i prijavama možete doći na http://potencijali.strikingly.com/. Prijave su otvorene do 10. listopada.

 

mmh_cr