Voditeljica projekta Katica Marušić, redovito obilazi krajnje korisnike te osluškuje njihove probleme i potrebe. Između radnica i krajnjih korisnika uspostavljen je jedan prijateljski odnos koji je doveo do ispunjenja temeljnih ciljeva projekta.

Krajnji korisnici iznimno su zadovoljni sa kućanskim i osnovnim higijenskim potrepštinama te smatraju da su im sredstva koja im radnice dostave od velike važnosti, kako njima tako i radnicama koje se brinu za čistoću njihovog doma.

Svrha projekta je unaprijediti radni potencijal nezaposlenih žena s nižom razinom obrazovanja koje skrbe o krajnjim korisnicima sa područja Šibensko – kninske županije i time doprinijeti kvalitetnijem životu mještana u tom području.

Projekt „Zadovoljni“ Udruga osoba s invaliditetom provodi u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, područni ured Šibenik, Centrom za socijalnu skrb Knin, te udrugom umirovljenika grada Knina.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 4.104.500,80 i u cijelosti je financiran iz EU.

Sv-Bartolomej-memorandum-Zadovoljni-PRAVI