Grad Šibenik u okviru projekta JEWEL financiranog sredstvima Europske unije iz Transnacionalnog programa za jugoistočnu Europu (SEE) objavljuje:

 

JAVNI POZIV

potencijalnim poduzetnicima i poduzetnicima početnicima  s područja kreativnih industrija na besplatno korištenje programa usluga Urbanog inkubatora

 

PREDMET

Pozivaju se svi zainteresirani potencijalni poduzetnici i poduzetnici početnici  s područja kreativnih industrija za besplatno korištenje programa usluga Urbanog inkubatora.


Područja kreativnih industrija  su:

oglašavanje, komunikacijske aktivnosti, izdavaštvo, programiranje i web dizajn, film, video i fotografija, televizija i radio, glazba i produkcija, moda, dizajn, umjetnost, obrt i zanati, književnost, umjetnost u kazalištu, arhitektura, urbanizam, urbani krajobraz, gastronomija.

Ponuda usluga Urbanog inkubatora uključuje:

Zajednički radni prostor (Coworking space); priprema poslovnog plana kroz program edukacije Masters of Start:ups; program edukacije za pripremu poduzeća za investiciju; individualni mentorski program i radionica na temu razvoja poduzetništva i kreativnih industrija u staroj gradskoj jezgri.

 PRIJAVA

 

Pravo na prijavu za besplatno korištenje usluga Urbanog inkubatora imaju osobe koje žele pokrenuti poslovnu aktivnost iz područja kreativnih industrija te postojeći poduzetnici iz područja kreativnih industrija registrirani u godini 2013 ili 2014. Broj raspoloživih mjesta je ograničen.

 

 

NAČIN PRIJAVE

 

Sastavni dio ovog poziva je obrazac za prijavu koji se može preuzeti na internetskim stranicama Grada Šibenika www.sibenik.hr.

Popunjeni obrazac dostavite  na adresu Grad Šibenik, Trg palih branitelja Domovinskog rata 1, 22000 Šibenik, s naznakom „Prijavnica – urbani inkubator“ najkasnije do 25.4.2014.

 

INFORMACIJE

 

Detaljnije informacije mogu se dobiti u Upravnom odjelu za gospodarstvo, poduzetništvo i razvoj, Trg palih branitelja Domovinskog rata broj 1, 22 000 Šibenik, na telefon 431-069 ili putem e-maila gospodarstvo@sibenik.hr .

 

JEWEL obrazac prijave