Svaki mjesec se rade izvještaji sa terena o kontroli rada žena. Kontrola se vrši praćenjem rada zaposlenica kroz evidencije rada, te koordinacijom između zaposlenica i krajnjih korisnika. Svaki se mjesec uručuju paketi higijenskih potrepština za 20 krajnjih korisnika. Treba napomenuti da su svi paketi uručeni krajnjim korisnicima u njihovim domovima. Svi podijeljeni paketi higijenskih potrepština su jednaki, krajnji korisnici su dobili osnovne higijenske artikle kako bi zaposlene žene mogle kvalitetno odrađivati svoj posao.

A da svaka zaposlena žena, vrijedno radi svoj posao uvjerili smo se i na licu mjesta. Od dostave namirnica, pripreme drva za ogrjev, pripreme obroka do šetnje i druženja s korisnicima, svega toga tijekom obavljala ovoga posla ima. Korisnici su zadovoljni i nadaju se da će briga o njima još dugo potrajati. Projekt „Podrškom do zajedništva“ udruga za obrazovanje i znanost „Scientia populo“ provodi u suradnji s partnerima hrvatskim zavodom za zapošljavanje  i centrom za socijalnu skrb „Knin“.

Sccientia-populo-Knin

hzz

Centar-za-socijalnu-skrb-Knin