Svaki mjesec se rade izvještaji sa terena o kontroli rada žena. Kontrola se vrši praćenjem rada zaposlenica kroz evidencije rada, te koordinacijom između zaposlenica i krajnjih korisnika. Svaki se mjesec uručuju paketi higijenskih potrepština za krajnje korisnike. Treba napomenuti da su svi paketi uručeni krajnjim korisnicima u njihovim domovima. Svi podijeljeni paketi higijenskih potrepština su jednaki, krajnji korisnici su dobili osnovne higijenske artikle kako bi zaposlene žene mogle kvalitetno odrađivati svoj posao.

A da svaka zaposlena žena, vrijedno radi svoj posao uvjerili smo se i na licu mjesta. Od dostave namirnica, pripreme drva za ogrjev, pripreme obroka do šetnje i druženja s korisnicima, svega toga tijekom obavljala ovoga posla ima. Korisnici su zadovoljni i nadaju se da će briga o njima još dugo potrajati. Projekt „Mislimo na njih“ Gradsko društvo Crvenog križa Šibenik provodi u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje te Centrom za socijalnu skrb Šibenik.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Gradskog društva Crvenog križa Šibenik.

CK ESF