Dana 30.08.2022.godine na adresi : Prilaz tvornici 41, 22 000 Šibenik održana je početna konferencija projekta „Budi REkreativan“ koji se sufinancira sredstvima europske unije iz ESF.

Nositelj projekta je Karate klub Šibenik 1066 dok je partner na projektu Karate klub Hercegovina – Zagreb.

Na početnoj konferenciji sudjelovalo je 20 osoba. Sudionicima su predstavljene opće informacije o projektu, tijek projektnih aktivnosti te ciljevi projekta. Projektom ”Budi REkreativan” osigurat će se usavršavanje 8 osoba (zaposlenici i volonteri nositelja i partnera) na temu volontiranja, 8 osoba na temu socijalnog uključivanja osoba s invaliditetom, radionica o volontiranju, a jedna osoba će se osposobiti za knjigovodstvo. Projekt će putem „Info kampanja o zdravom načinu života kroz sport“ doprinijeti jačanju svijesti o dobrobiti sporta za zdrav tjelesni i psihički razvoj djece i mladih.