Udruženje za unapređivanje obrazovanja slijepih i slabovidnih osoba provodi projekt „Siguran korak II“ UP.02.2.2.14.0130

Obavljena je vanjska evaluacija projekta. Svrha ove evaluacije je dobivanje podloge za što kvalitetnije daljnje provođenje aktivnosti. Ona obuhvaća sustavno analiziranje zadovoljstva korisnika, stručnjaka i projektnog tima, te obavljanje objektivne analize i vrednovanja indikatora postignuća ciljeva (općih i specifičnih) kao i izradu evaluacijskog izvješća. Evaluaciju možete pročitati ovdje.

Sve Vaše sugestije i savjete za poboljšanje rada na temelju evaluacije prihvaćamo i uvažavamo, stoga nam se slobodno javite.

Ukoliko želite sudjelovati u projektu ili znate nekoga tko bi se želio uključiti, slobodno nas kontaktirajte na tel: 01 4551-650 ili e-mail: ured@uuosso.hr.