Udruga mladih “Mladi u Europskoj uniji” provodi projekt “Strategija za mlade Šibensko – kninske županije” u partnerstvu s Šibensko-kninskom županijom. Trajanje projekta je od 01.08.2021. – 01.02.2023.

Navedeni projekt za cilj ima u narednim mjesecima kroz online upitnik i deset konzultativnih aktivnosti s mladima, napisati prijedlog strategije za mlade Šibensko-kninske županije. Tim povodom pozivamo sve mlade s područja Šibensko-kninske županije u dobi od 13 do 30 godina starosti da se odazovu i sudjeluju u kratkom online upitniku.  Ovim upitnikom želimo ispitati Vaša mišljenja i stavove kako bismo istražili stvarne potrebe mladih osoba sa područja Šibensko-kninske županije te izradili zaključke provedenog istraživanja.

Online upitniku možete pristupiti preko sljedećeg linka.

Projekt je sufinanciran sredstvima Erasmus+ programa Europske unije.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost udruge mladih “Mladi u Europskoj uniji”