Na gradskom trgu (ispred kazališta) 27.02.2015. od 11h do 13h , Udruga mladih „Mladi u EU“  informirati će mlade ali i ostale građane o volontiranju. Osim informacija o samom volontiranju i mogućnostima koje ono nudi, građanima će biti podijeljen i kratki Upitnik o volontiranju.

Cilj Upitnika je utvrditi motiviranost za volontiranjem te razinu motiviranosti građana, a posebno mladih, o postojećim mogućnostima volontiranja na području gradova Šibenika i Drniša. Upitnik o volontiranju je anoniman a svi koji propuste priliku ispuniti ga na info štandu, mogu ga pronaći na početnoj web stranici Udruge u desnom kutu te ispuniti.

Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“ je izradila Upitnik o volontiranju u sklopu projekta „Razvojem VOLONTERSTVA do razvoja OCD-a!“

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade RH.

Cilj projekta je razvoj i promicanje volonterstva na području gradova Šibenika i Drniša.

 

plakat-12.2.2015.-217x300