Snimi reportažu s Tjedna Europe (4.-9.5.) ili Dana Europe (9.5.) u svojem gradu i otputuj u Strasbourg!

 

eu parlament

 

U četvrtom krugu novinarskog natječaja za studente “Medijske nade” u organizaciji Ureda za informiranje Europskog parlamenta u Hrvatskoj potrebno je snimiti jednominutni video o proslavi Dana Europe 9. svibnja u vašem gradu ili o bilo kojem drugom događaja u Tjednu Europe od 4. do 9. svibnja. Ured za informiranje EP-a i predstavništvo Komisije u suradnji s MVEP-om organiziraju bogat program u Zagrebu, a Europe Direct informativni centri te druge organizacije u drugim gradovima u Hrvatskoj. Više informacija o natječaju i programu proslave pronađite nawww.europarl.hr Prijave traju do 17. svibnja, a pobjednike objavljujemo 20. svibnja. Nagrada je trodnevno putovanje u Europski parlament u Strasbourg.

O natječaju pogledajte na: http://www.europarl.hr/hr/vijesti-mediji/mediarookies/cetvrtikrugmedijskenade1.html