Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“ poziva sve na javnu tribinu povodom Europskog dana informiranja mladih, koja će se održati 15.04.2016. godine u prostoru Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ s početkom u 14 sati.

Šibenik, 15.04.2016.

Kroz mnogobrojne aktivnosti naše Udruge nastojimo i nastojat ćemo raditi na kvalitetnom i pravovaljanom informiranju mladih ljudi jer smatramo da je to zalog za bolju budućnost.Ovom Javnom tribinom još jednom želimo ukazati na značaj dostupnosti svih relevantnih informacija koje su prijeko potrebne mladim ljudima da bi iskoristili svoje potencijale i realizirali svoje ideje.

Javna tribina održava se u sklopu projekta „TOČKA-Info centar za mlade“, koji Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u suradnji s Udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina.