U ime Ministarstva rada i mirovinskoga sustava državna tajnica Katarina Ivanković Knežević uručila je u srijedu, 25. srpnja, u Kninu novi ugovor za program zapošljavanja žena „Zaželi“ ukupne vrijednosti 1.676.076,92 kn. Cilj navedenog projekta je uključiti 5 žena s područja okolice Općine Bilice i Dubrave pokraj Šibenika na tržište rada, kako bi  umanjili rizik od siromaštva te ublažili negativne posljedice nezaposlenosti.  Nadalje, cilj ovog projekta je kroz radne aktivnosti žena povećati i kvalitetu života i socijalnu uključenost krajnjih korisnika, odnosno 25 osoba starije životne dobi i nemoćnih osoba. Uz zaposlenje, žene će imati priliku za dodatnim obrazovanjem kako bi podigli razinu vlastite konkurentnosti  na tržištu rada. Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda. A partneri u projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Šibenik i Centar za socijalnu skrb Šibenik.

Za više informacija o projektu:

Voditeljica projekta: Inga Kukolj

Konktakt br.: 022/664 – 608

Kontakt e-mail: ekoloska.udruga.krka@si.t-com.hr

zazeli

220px-Coat_of_arms_of_Croatia.svg Krka hzz