Društvo MS Šibensko – kninske županije provelo je vanjsku evaluaciju rada osobnih asistenata projekta Zajedno za ispunjeniji dan. Vanjska evaluacija dostupna je ovdje. Sve Vaše sugestije i savjete za poboljšanje rada na temelju evaluacije prihvaćamo i uvažavamo, stoga nam se slobodno javite.

Cilj projekta: Projektom ““Zajedno za ispunjeniji dan“ osigurava se usluga osobne asistencije osobama s invaliditetom koje nisu u mogućnosti obavljati čak ni obične svakodnevne zadatke. Usluga će biti pružena 7 osoba s invaliditetom na temelju prethodne stručne procjenjuje njihovih potreba. Projektom će se zaposliti i 7 nezaposlenih osoba koje spadaju u ugrožene skupine kao osobne asistente.

Nositelj projekta: Društvo multiple skleroze Šibensko – kninske županije

Područje provedbe projekta: Šibensko – kninska županija

Trajanje projekta: 30 mjeseci (12.06.2019. – 12.12.2021.)

Vrijednost projekta: 1.413.094,44 HRK

Iznos EU potpore: 1.413.094,44 HRK

 

Kontakt: Društvo multiple skleroze Šibensko – kninske županije

Adresa: Kralja Zvonimira 44, 22 000 Šibenik

E – mail:  dms.sibenik@gmail.com

Web stranica: http://dms-skz.hr /

Evaluaciju možete preuzeti ovdje: Evaluacija DMS

DMS SKZ MemorandumDMS-SKZ Memorandum 2