Lipanj nam donosi ljeto i završetak školskih obaveza, ali i mogućnosti da DKCB postane najvažnije mjesto u Općini za provedbu kvalitetnog slobodnog vremena, stoga vam donosimo dva najzabavnija događaja u lipnju. U sklopu projekta DKC Biskupija gledat će se film za djecu „Žabac Regi“. Crtani film „Žabac Regi“ traje 88 min., a riječ je o žapcu koji je u krizi identiteta. Osjeća se neshvaćenim i prepun je pitanja o svom životu, stoga sa svojim najboljim prijateljem letećom vjevericom kreće na putovanje života.

U potrazi za smislom života naći će se u prašumi Amazone gdje će upoznati zanimljive prijatelje te biti hipnotiziran. Da li je Regi začarani princ zarobljen u tijelu žapca ili samo zbunjeni stanovnik džungle, djeca tek trebaju otkriti…Ekipa iz DKC Biskupija Vas poziva da dođete i pridružite se gledanju crtića. Najzabavnije će naravno biti 17.lipnja 2021. povodom završetka školske godine smo organizirali za uzraste Osnovne škole napuhance. Djeca će uživati cijelo popodne uz igranje i grickalice i slastice.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge za obrazovanje i znanost „Scientia populo“ Knin.