Dodijeljene su diplome za 18 Njegovateljica i 6 Vrtlara na svečanoj dodjeli u prostorijama poludnevnog boravka u Udruzi Sv. Bartolomej u Knin 29.05.2019. godine.  Polaznici su svoje tečaje završili na Pučkom otvorenom učilištu Knin. Osposobljavanje se provodilo u sklopu projekta „Za bolje i sigurnije sutra“ čiji je glavni cilj osnaživanja mekih vještina marginaliziranih osoba (dugotrajno nezaposlenih osoba, osoba s invaliditetom), te povećanje njihove konkurentnosti na tržištu rada.

Dodjela diploma 4 Dodjela diploma 5 Dodjela diploma 1 Dodjela diploma 3

U sljedećoj fazi projekta provoditi će se osposobljavanja za zanimanje Operater na računalu. Udruga osoba s invaliditetom Sveti Bartolomej ovaj projekt provodi u partnerstvu s Udrugom slijepih Šibensko-kninske županije i Centrom za socijalnu skrb Knin, a sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali.

Sv.-Bartolomej-Za-bolje-i-sigurnije-sutra