Gradsko društvo Crvenog križa Šibenik projekt „Mislimo na njih“  provodi u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje te Centrom za socijalnu skrb Šibenik.

Jedva smo dočekali povoljnu epidemiološku situaciju da ovim vrijednim polaznicama, koje su prije dva mjeseca završile program, uručimo zaslužena uvjerenja  o osposobljenosti za poslove Gerontodomaćice!

Podsjetimo, svrha projekta je unaprijediti radni potencijal nezaposlenih žena s nižom razinom obrazovanja koje skrbe o krajnjim korisnicima sa područja Šibensko – kninske županije i time doprinijeti kvalitetnijem životu mještana u tom području.

Čestitke polaznicama na ostvarenom uspjehu!

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Gradskog društva Crvenog križa Šibenik.

Crveni kriz slika 1Crveni kriz slika 2

CK ESF