Djelatnici koji rade na provedbi projekta Zaželi – Zadovoljni pridružili su se obilježavanju Dana svetog Bartolomeja s ostalim članovima, zaposlenicima i prijateljima Udruge osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“.

Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ potpisala je ugovor o provedbi projekta „Zadovoljni“ (šifra UP.02.1.1.05.0120) na području grada Knina i okolice.

U projektu je zaposleno 25 žena starije životne dobi i žena koje se nalaze u nepovoljnom položaju. Zaposlenice svakodnevno skrbe preko 140 osoba kojima je potrebna pomoć ovakve vrste.

Partneri  u projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje, područni ured Šibenik, Centar za socijalnu skrb Knin i Udruga umirovljenika grada Knina.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 4.104.500,80 kuna.

Iznos koji sufinancira EU (u HRK) 4.104.500.80 kuna.

Voditeljica projekta: Katica Marušić

ZAZELI-ZADOVOLJNI-5ZAZELI-ZADOVOLJNI-4