Povedeni dosadašnjim iskustvom nemogućnosti kreiranja vlastitih web stranica zbog manjka sredstava, Exdizajn je odlučio u ovo krizno vrijeme izići u susret udrugama i izraditi im web stranicu potpuno besplatno. Sve udruge, posebno one aktivne putem svoje web stranice mogu široj javnosti predstaviti rad svoje udruge, kontakt informacije, privući nove članove i slično.

Djelatnici Exdizajna mišljenja su  da u današnje vrijeme svatko tko se bavi prodajom proizvoda ili usluga ili ima udrugu jednostavno mora biti prisutan na internetu jer je tržište ogromno, a potencijal zaista jako velik.

Svaka udruga na svoj način pomaže lokalnoj zajednici i promovira svoj grad ili selo u kojem se nalazi, a oni žele pomoći da putem vlastitih web stranica ta promocija bude još bolja i učinkovitija. Bez obzira o kakvoj se udruzi radi spremni su na suradnju.

Ukratko, Exdizajn iz Belišća ne nudi popust nego će potpuno besplatno izraditi jednostavnu funkcionalnu web stranicu za vašu udrugu.

Za više informacija posjetite link za narudžbu ovdje: http://www.exdizajn.com/izrada-web-stranica-za-udruge/

 

web-dizajn